Realitní služby

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti realit:

  • Prodej a koupě nemovitostí
  • Zprostředkování pronájmů a nájemníků
  • Finanční poradenství
  • Investiční příležitosti
  • Správa bytů

 

Prodej nemovitosti

Kompletní servis a poradenství při prodeji. Pomůžeme Vám správně ocenit Vaší nemovitost a vytvořit efektivní marketingovou strategií. Naši zkušení makléři Vám poskytnou profesionální fotografie, videa a inzeráty, aby Vaše nemovitost byla prezentována v tom nejlepším světla a byla tak prodána za nejvyšší možnou cenu. Díky naší rozsáhlé databázi zájemců rychle najdeme kupce a uspořádáme prohlídky nemovitosti. Zastoupíme Vás v jednání s potencionálními kupci a zajistíme, aby prodej proběhl hladce a rychle. Sledujeme aktuální tržní trendy a využíváme osvědčených strategií k dosažení nejlepšího výsledku. Naše snaha je získat důvěru našich klientů a poskytnout jim maximální spokojenost při prodeji nemovitosti. Jsme si vědomi, že každá nemovitost a každý klient jsou jedineční a proto se snažíme přizpůsobit naše služby a nabídku tak, aby plně odpovídaly Vašim představám.

prodej-obr

Pronájem nemovitostí

Nabízíme profesionální služby při pronájmu nemovitostí. Pomůžeme Vám najít vhodné nájemníky pro Vaší nemovitost a zajistíme kompletní smluvní dokumentaci a řešení případných problémů.

pronajem-obr

Finanční poradenství

Spolupracujeme s nejlepšími hypotečními bankami na trhu abychom našim klientům zajistili nejvýhodnější podmínky při financování nemovitosti. Naše služby ohledně financování jsou zcela zdarma pro všechny naše klienty.

finance-obr

Investiční příležitosti

Naši profesionální makléři Vám také zprostředkují skvělé investiční příležitosti v nemovitostech, které Vám umožní dosáhnout vysokého výnosu. Působíme v oblíbené lokalitě Ústeckého kraje, která je vyhledávanou lokalitou pro investory.

investice-obr

Správa bytů

Naše realitní kancelář také nabízí profesionální správu nemovitostí pro majitele, kteří si přejí mít svou investici v bezpečí a nechat se o ní postarat odborníky. Zajišťujeme kompletní správu nemovitostí včetně řešení všech administrativních záležitostí.

sprava-bytu-obr

 

Real Invest - Vaše nemovitost v těch nejlepších rukách!

 

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: phone: